info@toman-invest.cz +420 603 535 364   YouTube

.

NOVÉ BYTY V ŽAMBERKU

Bydlete v novém bytě v centru Žamberka již v roce 2021!
Stavíme 11 nových bytových jednotek k pronájmu!

ELO TOMAN s.r.o.

Firma ELO TOMAN s.r.o. je významná obchodní společnost v oblasti strojírenství. Byla založena v roce 1993 a v průběhu několika dalších let se zařadila mezi přední firmy v tomto oboru v České republice.   Nabízíme široké spektrum strojírenských komponentů – www.loziska.com. Jsme autorizovanými prodejci předních renomovaných zahraničních i tuzemských společností. Významnou součástí naší firmy je také oddělení hydrauliky kde vyrábíme hydraulické hadice. Prodejní sortiment: ložiska, lineární vedení, kuličkové šrouby, gufera, hydraulika, mazací technika, O-kroužky, manžety, hnací řemeny a řemenice, hadice a spony, pojistné kroužky, válečkové řetězy a kola, lepidla a tmely, mazací tuky a oleje, silentbloky, indukční ohřívací přístroje, nářadí na montáž a demontáž ložisek, pryžové desky a podlahoviny, průmyslové těsnění.

ELO TOMAN s.r.o.
Divišova 1520 564 01 Žamberk 
Telefon: 465 613 280-8
E-mail: elo@loziska.com
E-shop: www.elotechnik.cz

 

více info na: www.loziska.com/

Bellitex fashion s.r.o.

Firma Bellitex fashion s.r.o. se specializuje na maloobchodní prodej kvalitního tříděného second hand oblečení, bot, hraček, bytového textilu a módních doplňků.  Působíme po celém území České republiky (jsme jedním z největších prodejců second handu v České republice) a díky velmi kladné odezvě na naše prodejny a zboží v nich, neustále rozšiřujeme naši prodejní síť o nové a nové obchody v dalších městech.

Bellitex fashion s.r.o. 
Kostelní 74, Žamberk 564 01
Telefon: +420 775 416 038 
E-mail: bellitex2@gmail.com

 

více info na: https://www.bellitex.cz/

MODELÁŽ NEHTŮ

Klára Cimflová Modeláž nehtů.
Každá žena chce být krásná a proto pečlivě dbá na svoji vizáž. Tu jí pomáhají dotvářet i krásné a upravené nehty. Ale ne vždy je na jejich úpravu čas. Proto je vhodné zavítat do salónu, kteří se o nehty postarají. Naším cílem je, aby se u nás zákazníci cítili příjemně a abychom jim poskytly kvalitní služby na profesionální úrovni. V naší nabídce naleznete celou řadu možností, jak nechat své nehty upravit. Pro jejich úpravu používáme pouze kvalitní a ověřené prostředky.

Klára Cimflová
Kostelní 74, Žamberk 564 01
Telefon: +420 733 445 705
E-mail: nehty.cimflova@seznam.cz

KADEŘNICKÉ SLUŽBY

KADEŘNICKÉ SLUŽBY 
Nabízíme svým klientům profesionální kadeřnické služby. Dámám nabízíme kromě stříhání, barvení a melírování také vlasový styling a společenské účesy pro každou příležitost.  Pracujeme s šetrnou vlasovou kosmetikou. Účastním se průběžně školení v nejnovějších trendech pánských i dámských střihů, barvení a melírování.

Lenka Ročková
Kostelní 74, Žamberk 564 01
Telefon: +420 736 772 771
E-mail: Lenka1337@seznam.cz                               Chci vědět více informací

Pokud Vás naše nabídka zaujala a máte ještě nějaké dotazy, nebo chcete vědět více podrobnějších informací, neváhajte nás prosím kontaktovat.

zobrazit kontakty »
Kontakty

Kontakty

Neváhejte nás kontaktovat v případě, že Vás nabídka bydlení nebo komerčního pronájmu zaujala.
Rádi Vám poskytneme všechny důležité informace.

Naše adresa

Toman Invest, Kostelní ulice 74; 564 01 Žamberk

E-mail

info@toman-invest.cz

Telefon

+420 603 535 364